z
Każdego roku nadchodzi ten moment, gdy na szkolnych korytarzach robi się pusto, bo "na świadectwach, wzbici w radość, odlatują uczniowie", a najstarsze roczniki kończą gimnazjalny etap swojej edukacji.

Nasza uroczystość zakończenia roku odbyła się w piątek, 23 czerwca o godzinie 17.00. Aula I LO pomieściła nie tylko uczniów i nauczycieli, ale również dumnych rodziców, dziadków oraz zaproszonych gości. Pani Dyrektor, dziękując wszystkim za ten owocny okres nauki i rozwijania pasji, podkreślała, jak ogromne znaczenie miały wszystkie inicjatywy i działania, jak dumna jest z osiągnięć absolwentów, którzy na egzaminie gimnazjalnym osiągnęli wyniki wyższe od średniej krajowej.

Choć gala była niezwykle uroczysta, to jednak młodsze roczniki z żalem spoglądały na twarze starszych koleżanek i kolegów, bo szkoła bez Nich będzie pusta.