tenis

Świetne występy odnotowała nasza drużyna tenisa stołowego w rozgrywkach w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. W rozegranych we wtorek w Sułowie mistrzostwach gminy odnieśliśmy zdecydowane zwycięstwa zarówno w kategorii dziewcząt oraz chłopców. Po trzech wygranych spotkaniach z drużynami S.P. Sułów, S.P.2 Milicz oraz S.P. Wróbliniec zajęliśmy I m. zdobywając piękne puchary, piłki oraz awans do finału powiatowego. Finał powiatowy odbył się w Bukowicach z udziałem mistrzów trzech gmin powiatu milickiego. Po bardzo zaciętej rywalizacji nasze zespoły zajęły IIm. przegrywając w finałowych spotkaniach odpowiednio z drużyną S.P. Bukowice w kategorii dziewcząt oraz S.P Cieszków w kategorii chłopców.

Naszą szkołę reprezentowali: Martyna Wasielewska, Aleksandra Jasięga, Cezary Zakrzewski oraz Daniel Rak.