tata.szymona

W ramach wycieczki, z okazji pierwszego dnia wiosny, uczniowie klas VII gościli w Centrum Biurowym Globis we Wrocławiu. Pan Tomasz Dobrzański opowiedział nam o funkcjonowaniu swojego koncernu informatycznego, o tym czym zajmuje się jego przedsiębiorstwo, kogo zatrudnia. Tata Szymona zapoznał nas z warunkami pracy, wymaganiami zawodu, szansami rozwoju jakie stwarza jego firma. Zaprezentował film pokazujący jak w ciągu ostatnich lat zmieniły się warunki pracy oraz wyposażenie techniczne w przedsiębiorstwach. Mieliśmy możliwość przyjrzenia się pracy pracowników firmy oraz skorzystania z zaplecza rekreacyjnego. Była to bardzo cenna wizyta, zachęcająca do tego, by już dzisiaj inwestować w swoją przyszłość.

Kilku uczniów chciałoby w przyszłości pracować w tej firmie i to nie tylko ze względu na bardzo przyjemną możliwość regeneracji sił i odpoczynku w fotelach masażu czy pokoju gier.

Jesteśmy bardzo wdzięczni Panu Tomaszowi Dobrzańskiemu za poświęcony nam czas i bardzo cenne wskazówki dotyczące planowania swoich dróg edukacyjno – zawodowych.