mis525 listopada na całym świecie obchodzimy Dzień Pluszowego Misia. Z tej okazji Fundacja „Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową” zorganizowała akcję „Podaruj misia pacjentom Przylądka Nadziei”. W tym wyjątkowym dniu każdy mały pacjent kliniki dostał pluszaka, do którego będzie mógł się przytulić!

Uczniowie naszej szkoły, nasi absolwenci, ich przyjaciele z LO, rodzice i rodzeństwo uczniów, nauczyciele włączyli się do tej akcji. Zebraliśmy ponad 50 pluszaków, które pani Beata Jaskulska zawiozła do siedziby Fundacji we Wrocławiu. Uśmiech dziecka z choroba nowotworową jest bezcenny, tak mało mają okazji żeby się uśmiechać. Ad Astra i LO nie po raz pierwszy pomagają w akcjach na rzecz chorych dzieci. Od 8 lat zbieramy pod koniec roku szkolnego "jaśki", małe koce, przybory szkolne, maskotki , puzzle dla pacjentów z Przylądka. Niestety w tym miejscu przebywają również dzieci i dorośli z Milicza, którym z całego serca życzymy powrotu do zdrowia.

Poniżej osoby, które po wielu prośbach, pozwoliły zrobić sobie zdjęcie. Wszyscy chcieli być anonimowi i niektórzy tacy pozostali.

Ogromny szacunek dla wszystkich, którzy mają wielkie serca.

mis1