war1W dniu 11 kwietnia 2017 uczniowie Kółka Geograficznego udali się na wycieczkę do Warszawy. W celu zrealizowania projektu edukacyjnego "WARSZAWA BLISKA, CZY DALEKA?". Miała ona niecodzienną formę transportu, bo zwiedzając przez cały dzień naszą stolicę, korzystaliśmy z większości dostępnych środków komunikacji. Jeździliśmy zarówno metrem, szybką kolejką miejską, tramwajem i autobusem. Lecz najwięcej frajdy było podczas lotu samolotem między Wrocławiem a Warszawą, bo dla większości uczestników był to pierwszy lot w życiu. Podczas pobytu w Warszawie uczniowie obejrzeli m.in.: Pałac Kultury i Nauki, Plac Zamkowy z Zamkiem Królewskim i Kolumną Zygmunta III Wazy, Stary Rynek, Krakowskie Przedmieście z Pałacem Prezydenckim, Grób Nieznanego Żołnierza oraz Stadion Narodowy. Cała wycieczka ze sporymi wrażeniami pod opieką p. Kamili Kantorskiej zadowolona wróciła do swoich domów.

war1war1war1war1war1