W dniu 21 grudnia 2015r. odbyło się w naszej szkole coroczne Spotkanie Bożonarodzeniowe uczniów, rodziców i nauczycieli.

W tym roku uczniowie zapoznali wszystkich z tradycjami i obrzędami związanymi z Bożym Narodzeniem.  Opiekę nad tę częścią artystyczną sprawowała p. Alicja Süsser. Oprawę muzyczną przygotowała p. Maria Nahajowska wraz z zespołem wokalno-instrumentalnym , który śpiewał nie tylko kolędy, ale także piękne piosenki świąteczne. Dyrekcja szkoły złożyła wszystkim obecnym świąteczne oraz noworoczne życzenia. Po części artystycznej p. Izabela Rokita wraz z p. Renatą Moczulską wręczyły dyplomy i nagrody zwycięzcom świątecznych konkursów plastycznych. Spotkanie umilił słodki poczęstunek.