Gratulacje dla kolejnych uczniów, którzy osiągneli sukcesy w konkursach i zawodach sportowych:

Mikołaj Stepańczak zajął I miejsce w szkolnym konkursie Wiedzy o Zdrowiu

Maria Piosik i Kacper Krajewski zakwalifikowali się do Powiatowego Konkursu Wiedzy Pożarniczej (etap powiatowy 9 marca)

Małgorzata Pawłowicz i Wiktoria Stefaniszyn reprezentowały szkołe w powiatowym konkursie języka angielskiego

Karolina Markowska, Wiktoria Stefaniszyn, Kamil Stepień i Filip Marcinek brali udział w gimnazjadzie tenisa stołowego. Dziewczęta zajęły II a chłopcy III miejsce.

Mariola Buczkowska zajęła II miejsce w międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o Zdrowiu. Oprócz Marioli zaprezentowali swoje prace: Marcelina Klaus, Pola Dziedzic, Małgorzata Pawłowicz, Emilia Wasiczko, Karolina Tarczyńska, Mikołaj Stepańczak, Michał Moczulski, Mateusz Kowalczyk i Karolina Markowska.

Wszystkim serdecznie gratulujemy :)