nozna16 maja 2016r. na boisku Orlik w Cieszkowie odbyły się zawody powiatowe w piłce nożnej dziewcząt szkół gimnazjalnych. W zawodach brały udział drużyny Cieszkowa, Krośnic i Ad Astry. Grano systemem „każdy z każdym”, czas gry 2x12 minut.

•    Gimnazjum Krośnice -  Gimnazjum Cieszków  2:0
•    Gimnazjum Ad Astra - Gimnazjum Krośnice  4:0
•    Gimnazjum Ad Astra - Gimnazjum Cieszków 3:2

Klasyfikacja końcowa:
Im Gimnazjum Ad Astra
II m Gimnazjum Krośnice
III m Gimnazjum Cieszków

Skład Gimnazjum Ad Astra: Wąs Iza, Jasięga Aleksandra, Szmigiel Dominika, Matela Jagoda, Iwachów Julia, Batora Julia, Kurzawa Karolina, Wołyniak Julia. Opiekun: Czujowski Artur.
- Ponownie  wszystkie mecze zakończyły się zwycięstwem naszej drużyny i to oznacza, że zakwalifikowaliśmy się do następnego etapu rozgrywek w piłce nożnej dziewcząt. Najwięcej bramek podczas turnieju zdobyła Iza Wąs (4 bramki), a zaraz za nią była Aleksandra Jasięga (3 bramki). Dziękuję wszystkim zawodniczkom za zaangażowanie podczas treningów i zawodów oraz godne reprezentowanie szkoły. Dziękuję też Panu Leszkowi Żuberowi, że pojechał z nami na zawody - powiedział Pan Artur Czujowski.

nozna1