DAGOBERT ŻARCZYŃSKI (IIIa) zajął I miejsce w Powiatowym Konkursie ABC Unii Europejskiej, który odbył się w Zespole Szkół Leśnych w Miliczu. W nagrodę Dagobert pojedzie do Brukseli, gdzie zwiedzi m.in Parlament Europejski. Serdecznie gratulujemy uczniowi i opiekunowi - p. Konradowi Góralowi.

************************

Dnia 14.03.2014r odbył się Międzyszkolny Konkurs Matematyczny dla klas I - "Młody Pitagorejczyk". Nasza szkołę reprezentowało troje uczniów: Hanna Jarczewska, Anna Tarka oraz Michał Smyrnow. Hania Jarczewska zajęła II miejsce. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

************************

Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego organizowany przez naszą szkołę zgromadził wielu uczestników.  Nasi uczniowie: ALICJA ROGOWIEC (IIb) oraz MARCEL LIPOWSKI (IIIb) zajęli równorzędne II miejsce. JESTEŚMY Z WAS BARDZO DUMNI.