Projekt  „Cudze chwalicie swego nie znacie, sami nie wiecie co posiadacie”
Harmonogram wyjazdów w II semestrze 2014/15 roku.

• 07-08 marzec 2015 - Toruń i astronomia - wycieczka dwudniowa.
  • Kwiecień 2015 - Zamek Czocha i ExploraPark - Park Nauki i Techniki w Wałbrzychu.
  • Maj 2015 - Gołuchów i zabytki południowej Wielkopolski.

Szczegółowe terminy wyjazdów 2 i 3 w najbliższym czasie.

7-8 marca 2015 - TORUŃ i ASTRONOMIA

W programie:
1) Zwiedzanie Obserwatorium - Centrum Astronomii Uniwersytetu Mikołaja Kopernika to największy ośrodek astronomii obserwacyjnej w Polsce położone w malowniczym parku udostępnia do zwiedzania m.in. największy teleskop w Polsce, w pełni zmodernizowany - 90-cm zwierciadlany teleskop Schmidta-Cassegraina oraz historyczny astrograf Drapera. W Katedrze Radioastronomii zwiedza się m.in. dwa radioteleskopy: 15-m oraz największy w Polsce i naszej części Europy - radioteleskop 32-m..
2) Wizyta w planetarium zwiedzanie wystawy oraz  seans  pt. "Ziemia - planeta Kopernika"
3) Wizyta w Tatrze Muzycznym- „TANGO FM” muzyczny spektakl Teatru im. Adama Mickiewicza w Częstochowie Scenariusz i reżyseria - Jacek Bończyk, w jednej z ról występuje Piotr Machalica.
4) Zwiedzanie miasta z przewodnikiem (niedziela).
5) W drodze powrotnej wizyta w Ciechocinku.
6) Zakwaterowanie oraz wyżywienie w hotelu znajdującym się w centrum miasta (B&B Hotel Toruń ul. Szumana 8)

Koszt wycieczki: 100 zł

Wyżywienie: sobota - obiadokolacja, niedziela- śniadanie

Zgłoszenie tylko u organizatora S. Maciejewskiego, liczba miejsc ograniczona.

Treść zgody na wyjazd:

Milicz, 17.02.2015

Wyrażam zgodę na wyjazd mojej córki / mojego syna ....................................................... na wycieczkę szkolną do Torunia w dniach 7-8  marca 2015r. Wyjazd 07.03.2015 godzinie 6:45 sprzed Gimnazjum Publicznego, powrót 08.03.2015 ok. godziny 20:00. W razie jakichkolwiek problemów proszę o informację pod nr tel. .............................. .

.........................................
czytelny podpis rodzica

Proszę o dopilnowanie, aby dziecko ubrało się stosownie do pogody
i zabrało ze sobą  odzież przeciwdeszczową oraz prowiant.