W dniu 31.03.2015r. w Społecznym Gimnazjum Ad Astra odbył się etap powiatowy konkursu The World of English. Grupę 16 uczniów z Gimnazjum im. Jana Pawła II w Sułowie, Publicznego Gimnazjum w Cieszkowie, Publicznego Gimnazjum w Miliczu, Społecznego Gimnazjum IT oraz Społecznego Gimnazjum Ad Astra przywitała Dyrektor Społecznego Gimnazjum Astra, Pani Renata Moczulska. Uczniowie rozwiązali zestaw zamkniętych i otwartych zadań leksykalno-gramatycznych, który pozwolił wyłonić zwycięzców VI edycji konkursu. I miejsce zajął Michał Frąckowiak z Gimnazjum w Cieszkowie, II miejsce – Alicja Rogowiec ze Społecznego Gimnazjum Ad Astra, III miejsce – Aleksandra Markiewicz ze Społecznego Gimnazjum Ad Astra. Gratulujemy!!!

Nad przebiegiem konkursu czuwała komisja w składzie:

• p. I. Ciesielska
  • p. K. Wachowiak
  • p. A. Konopacka
  • p. B. Piosik
  • p. R. Grobelny

Za przygotowanie konkursu odpowiedzialna była p.Amelia Konopacka.