W sobotni wieczór, 30 maja, uczennica klasy 3b, Agnieszka Rak i uczeń 3a Maciej Markiewicz przywitali uczestników Balu Gimnazjalnego w Społecznym Gimnazjum Ad Astra. Zgromadzeni w auli szkolnej usłyszeli wiele ciepłych słów od uczniów , rodziców, dyrekcji i prezes Stowarzyszenia Przyjazna Edukacja. Życzeniom i podziękowaniom nie było końca. "Poloneza czas zacząć"- powiedziała pani dyrektor Renata Moczulska kończąc część oficjalną balu. Warto wspomnieć kto kryje się za wspaniałą zabawą naszych gimnazjalistów. O wystrój sali zadbały jak zwykle niezawodne Panie Katarzyna Szydłowska i Izabela Rokita. Obie Panie to mamy naszych uczennic Marceliny i Oli. Smakołyki na stołach zawdzięczamy LAWENDOWEMU ZAKĄTKOWI, serwującemu rożne dania, pod czujnym okiem Pani Dyrektor Grażyny Kmiecik, mamy naszego ucznia Macieja. Do tańca porwał wszystkich zespół FOCUS. Nad polonezem i wspaniałym walcem czuwał Pan Artur Czujowski i Pan Jacek Posacki.
Całością dowodziły dwie wspaniałe, oddane swoim uczniom wychowawczynie Panie Agnieszka Nowacka i Małgorzata Socha. W imieniu rodziców wiele ciepłych słów do uczniów i nauczycieli skierowali Państwo Edyta Jachimowska i Maciej Rak. Dziękujemy wszystkim rodzicom, którzy przez cały bal opiekowali się uczniami, dbając o ich bezpieczeństwo i dobry humor. Ogromna wdzięczność dla wszystkich pracowników szkoły , którzy przyczynili się do tej udanej zabawy. Nad dokumentacją zdjęciową czuwali nasi absolwenci Natalia Pałac i Jakub Linda.

No cóż, niestety tym razem nie możemy powiedzieć do zobaczenia za rok:)