talentowisko2

W naszej szkole trwa kolejna edycja programu TalentowiSKO Banków Spółdzielczych.

Jego ideą jest:
•    uczenie dzieci i młodzieży pozytywnego myślenia o pieniądzu i procesie jego zarabiania;
•    promowanie oszczędzania;
•    rozwijanie przedsiębiorczości;
•    zachęcanie do angażowania się w działalność społeczną.

Program trwa do 31 marca 2017 r. W związku z tym organizowane są różne działania konkursowe pod nazwą „Spółdzielnia Dobrych Serc” mające na celu uzbieranie środków na rzecz lokalnych Domów Dziecka. Odbyła się już charytatywna dyskoteka andrzejkowa oraz kiermasz ciast klasy II b, z których dochód przeznaczymy na tegoroczny cel.

20 grudnia 2016r. odbędzie się pierwszy wernisaż prac naszych uczniów z możliwością zakupu oraz kiermasz ozdób i kart świątecznych, a 19 stycznia 2017r. planowany jest koncert noworoczny oraz kolejny wernisaż prac plastycznych przekazanych na ten szczytny cel.

Zachęcamy wszystkich członków szkolnej społeczności do włączenia się w nasze działania. Szczegółowych informacji udzielają uczniowie klasy III c i opiekun projektu  pani Agnieszka Partyka-Pieróg.

Warto zauważyć, że nasze SKO działające pod patronatem Banku Spółdzielczego w Miliczu zdobyło II miejsce w etapie regionalnym konkursu w roku szkolnym 2013/2014 oraz  2014/2015 a w roku 2015/2016 zaszczytne I miejsce.

Liczymy na Waszą wrażliwość i zrozumienie także tym roku.